Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Flag Counter
Такмичења

Takмичења ученика школе Живадинка Дивац

 2018/2019

Предмети

Ученици

Разред

Општинско

такмичење (школска 2018/19)

Окружно

такмичење (школска 2018/19)

Републичко

такмичење

(школска 2018/19)

Наставници

 

 

 

 

 

 

  

 

Математика

Стефан Мијаиловић

 

Јана Цмиљанић

Ђорђе Ћоћић

Виктор Божанић

 

 

Андреа Стевић

Даница Раичевић

Милица Павловић 

 

Јован Петровић

Дуња Павловић

 

Теодора Илић

 

Андрија Маленовић

 

3

 

3

3

3

 

 

4

4

4

 

5

5

 

6

 

7

3.место

 

2.место

2.место 

похвала

 

 

похвала 

3.место

похвала 

 

похвала

похвала

 

похвала

 

похвала

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

похвала

похвала

 

 

 

Биљана Пешић

 

 

Ивана Ђурђрвић

 

 

 

 

 

Вања Јовановић 

 

Гордана Милојевић

 

 

Ружица Милојевић 

 

 

 

 

Српски језик и језичка култура

 

 

 

 

 

 

 

Српски језик-Књижевна олимпијада

 

Међународни литерарни конкурс

Дуња Павловић

Урош Браковић

 

Теодора Илић

Маша Вељовић

Лука Алексић

Ивона Динчић

 

Марта Трипковић

Анастасија Раденковић 

 

Предраг Вукојичић

Нона Станишић

 

 

Младен Кањевац

5

5

 

6

6

7

 

8

8

 

 

8

8

 

 

8

1.место

1.место 

 

1.место

1.место

2.место

3.место

 

2.место

3.место

 

 

1.место

2.место

 3.место

 1.место

 

 

 

 

 

 

 3.место

 

 

 

 

1.место

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

похвала

 

Ивана Милосављевић

 

 

Јадранка Недељковић Глишић

 

 

Васиљка Микић

 

 

 

 

Васиљка Микић

 

 

 

Васиљка Микић

 

Енглески језик

Тијана Недовић

8

3.место

 3.место

 

Марија Марковић

 Физика

Перица Томовић

6

 

3. награда

 

2. награда

 

Светлана Мијаиловић

 

Хемија

Наталија Милојевић

Матеја Којадиновић

 

1.место

3.место

3. награда 

 

Љубиша Васовић

Јован Луковић

Историја

Урош Браковић

Јован Рашковић

 

5

5

 

3.место

3.место

3.место

 

 

 Мирослав Катанић

 

Географија

Павле Рајковић

Михаил Миљковић

7

8

3.место

2.место

 

2.место

 

 

Гордана Петровић

 

 

Техничко и информатичко образовање

Матеја Којадиновић

Ђорђе Ивановић

 

Милош Миладиновић

Михајло Стефановић

7

7

 

8

8

1.место

3.место

 

2.место

1.место

 

 2.место

 

 

2.место

 

 

 

 

Јелена Стојадиновић

 

 

Изражајно читање

Александра Јоксимовић

Лука Гардовић 

 

Даница Раичевић

3

 

3

 

3

3.место

 

1.место

 

специјално 1.место

 

 

 

Вања Јовановић

Ликовни конкурс "Моје импресије о животу и делу Аустралијанке Олив Кинг"

 

Андрија Маленовић

Јован Николић

 

7

6

 

1. место

похвала

 

 

 

Магдалена Николић

 

 

 

Спорт

 

 

 

Кошарка

 

 

Пливање

 

Анастасија Петровић

Марија Бишевац

Андријана Вуковић

Милица Самарџић

Емилија Перовић 

 

Младен Шапић

 

7

7

8

8

8

 

2. место

2. место

2. место

2. место

2. место

 

  

 

 

 

 

1.место

 

 

 

 

Срећко Костић

 

 

Бојан Радовић


 

 

 

ГОДИШЊИ ПЛАН РАДА ШКОЛСКЕ 2019./2020. ГОДИНЕ