Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ваннаставне активности школе Живадинка Дивац

У оквиру ваннаставних активности у нашој школи раде следеће секције:

• Ликовна секција

• Драмска секција

• Литерарна секција

• Млади истраживачи

• Еколошка секција

• Ваннаставне активности школе Живадинка ДивацИсторијска секција

• Географска секција

• Рецитаторска секција

• Научи да лепо говориш и пишеш енглески језик

• Математичка секција

• Бонтон

• Хор

Као резултат учешћа наших ученика у раду ових секција, настале су разне креативне радионице чије радове они излажу на новогодишњим и ускршњим вашарима.

ДАН ШКОЛЕ

Основна школа „Живадинка Дивац“ прославила је Дан школе 19.03.2023.године. Уз приредбу коју су приредили ученици и запослени наше школе, директор школе Милан Грујовић уричио  је награде наставницима и  најбољим ученицима који су остварили запажене резултате на општинским, окружним и пласмане на републичка такмичења из српског језика и језичке културе, на књижевној олимпијади, из енглеског језика, немачког језика, историје, географије, биологије, математике, хемије, ликовне културе, верске наставе и физичког и здравственог васпитања.

Галерија слика са Дана школе 19.04.2023.

Новогодишњи вашар

Ускршњи вашар